S-1312A35-M5T1U3
MFR.Part #
S-1312A35-M5T1U3
JLCPCB Part #
C6288739
Package
SOT-23-5
Description
-40℃~+85℃@(Ta) 1 150mA 3.5V 30uA 5.5V Fixed Over Current Protection、Over Temperature Protection、Enable Positive SOT-23-5 Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS