S-1200B45-M5T1G
MFR.Part #
S-1200B45-M5T1G
JLCPCB Part #
C6288695
Package
SOT-23-5
Description
-40℃~+85℃@(Ta) 1 10V 150mA 4.5V 40uA 60mV@(100mA) 65dB@(1kHz) Fixed Over Current Protection、Enable Positive SOT-23-5 Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS