S-11L10B28-M5T1U
MFR.Part #
S-11L10B28-M5T1U
JLCPCB Part #
C7305176
Package
SOT-23-5
Description
-40℃~+85℃ 1 150mA 190mV@(100mA) 2.8V 3.65V 55dB@(1kHz) 9uA Fixed Over Current Protection Positive SOT-23-5 Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS