S-11L10B12-I6T2U
Extended
Manufacturer
ABLIC
MFR.Part #
S-11L10B12-I6T2U
JLCPCB Part #
C6288672
Package
SNT-6A(H)
Description
-40℃~+85℃@(Ta) 1 1.2V 150mA 16uA 3.65V 60dB@(1kHz) Fixed Over Current Protection、Enable Positive SNT-6A(H) Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS