S-1167B49-M5T1G
MFR.Part #
S-1167B49-M5T1G
JLCPCB Part #
C5903265
Description
-40℃~+85℃@(Ta) 1 150mA 16uA 4.9V 6.5V 65dB@(1kHz) Fixed Over Current Protection、Enable Positive SOT-23-5 Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS