S-1165B53MC-N7MTFG
MFR.Part #
S-1165B53MC-N7MTFG
JLCPCB Part #
C5880227
Description
-40℃~+85℃@(Ta) 1 200mA 5.3V 6.5V 65uA 70dB@(1kHz) Fixed Over Current Protection、Enable Positive SOT-23-5 Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS