S-1165B43MC-N7CTFG
MFR.Part #
S-1165B43MC-N7CTFG
JLCPCB Part #
C3752852
Description
-40℃~+85℃@(Ta) 1 200mA 200mV@(200mA) 4.3V 6.5V 65uA 70dB@(1kHz) Fixed Over Current Protection Positive SOT-23-5 Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS