S-1133B46-U5T1G
MFR.Part #
S-1133B46-U5T1G
JLCPCB Part #
C5903931
Description
-40℃~+85℃@(Ta) 1 10V 300mA 4.6V 60dB@(1kHz) 90uA Fixed Over Current Protection、Over Temperature Protection、Enable Positive SOT-89-5 Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS