S-1132B21-I6T2U
MFR.Part #
S-1132B21-I6T2U
JLCPCB Part #
C3746108
Package
SNT-6A(H)
Description
-40℃~+85℃@(Ta) 1 1uA 2.1V 230mV@(100mA) 300mA 6.5V 70dB@(1kHz) Fixed Over Current Protection、Enable Positive SNT-6A(H) Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS