S-1131B34UA-N4TTFG
MFR.Part #
S-1131B34UA-N4TTFG
JLCPCB Part #
C5879959
Package
SOT-89-3
Description
-40℃~+85℃@(Ta) 1 3.4V 300mA 6.5V 65uA 70dB@(1kHz) Fixed Over Current Protection、Enable Positive SOT-89-3 Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS