S-1122B38MC-L8XTFU
MFR.Part #
S-1122B38MC-L8XTFU
JLCPCB Part #
C3748884
Description
-40℃~+85℃@(Ta) 1 150mA 290mV@(100mA) 3.8V 50uA 6.5V 80dB@(1kHz) Fixed Over Current Protection、Enable Positive SOT-23-5 Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS