S-1112B44MC-L7DTFU
MFR.Part #
S-1112B44MC-L7DTFU
JLCPCB Part #
C6288371
Description
-40℃~+85℃@(Ta) 1 150mA 260mV@(100mA) 4.4V 6.5V 80dB@(1kHz) 90uA Fixed Over Current Protection、Enable Positive SOT-23-5 Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS