S-1112B38MC-L6XTFG
Extended
Manufacturer
ABLIC
MFR.Part #
S-1112B38MC-L6XTFG
JLCPCB Part #
C5740506
Package
SOT-23-5
Description
-40℃~+85℃@(Ta) 1 3.8V 6.5V 80dB@(1kHz) Fixed Over Current Protection、Enable Positive SOT-23-5 Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS