S-1112B21MC-L6GTFG
Extended
Manufacturer
ABLIC
MFR.Part #
S-1112B21MC-L6GTFG
JLCPCB Part #
C5903728
Package
SOT-23-5
Description
-40℃~+85℃@(Ta) 1 2.1V 6.5V 80dB@(1kHz) 90uA Fixed Over Current Protection、Enable Positive SOT-23-5 Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS