S-1111B42MC-NZBTFG
Extended
Manufacturer
ABLIC
MFR.Part #
S-1111B42MC-NZBTFG
JLCPCB Part #
C5740457
Package
SOT-23-5
Description
-40℃~+85℃@(Ta) 1 150mA 260mV@(100mA) 4.2V 6.5V 65uA 70dB@(1kHz) Fixed Over Current Protection、Enable Positive SOT-23-5 Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS