SQ4532270KLB
MFR.Part #
SQ4532270KLB
JLCPCB Part #
C21390331
Package
SMD,4.5x3.2mm
Description
27uH 360mA 900mΩ Unshielded Inductor ±10% SMD,4.5x3.2mm Power Inductors ROHS