SH5028330YLB
Extended
Manufacturer
ABC
MFR.Part #
SH5028330YLB
JLCPCB Part #
C2943197
Package
SMD,5.8x5.8mm
Description
164mΩ 33uH 780mA 780mA Magnetic Shielded Inductor ±30% SMD,5.8x5.8mm Power Inductors ROHS