SF0502101YLB
Extended
Manufacturer
ABC
MFR.Part #
SF0502101YLB
JLCPCB Part #
C21390295
Package
SMD-4P,5x5mm
Description
-40℃~+125℃ 100Ω@100MHz 10MΩ 125V 15mΩ 230nH@100kHz 50V 6A SMD-4P,5x5mm Common Mode Filters ROHS