GSSM04204R7M2AU
MFR.Part #
GSSM04204R7M2AU
JLCPCB Part #
C2928298
Package
SMD,4.5x4.1mm
Description
2.6A 3.5A 4.7uH 95mΩ ±20% SMD,4.5x4.1mm Power Inductors ROHS