GSSM04202R2M2AU
MFR.Part #
GSSM04202R2M2AU
JLCPCB Part #
C2928296
Package
SMD,4.5x4.1mm
Description
2.2uH 4A 51mΩ 6A ±20% SMD,4.5x4.1mm Power Inductors ROHS