GSSM04201R5M2AU
MFR.Part #
GSSM04201R5M2AU
JLCPCB Part #
C2928295
Package
SMD,4.5x4.1mm
Description
1.5uH 34.8mΩ 4.5A 7A ±20% SMD,4.5x4.1mm Power Inductors ROHS