GSDE60454R7N2AH
MFR.Part #
GSDE60454R7N2AH
JLCPCB Part #
C2928285
Package
SMD,6x6mm
Description
24mΩ 3A 4.5A 4.7uH ±30% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS