GSDE6045220M2AH
MFR.Part #
GSDE6045220M2AH
JLCPCB Part #
C2928288
Package
SMD,6x6mm
Description
1.5A 115mΩ 22uH 2A ±20% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS