GSDE4030470M2AH
MFR.Part #
GSDE4030470M2AH
JLCPCB Part #
C2928284
Package
SMD,4x4mm
Description
47uH 500mΩ 720mA 900mA ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS