GSDE40303R3M2AH
MFR.Part #
GSDE40303R3M2AH
JLCPCB Part #
C2928280
Package
SMD,4x4mm
Description
2.4A 3.3A 3.3uH 40mΩ ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS