GSDE40181R0N2AH
Extended
Manufacturer
ABC
MFR.Part #
GSDE40181R0N2AH
JLCPCB Part #
C2928275
Package
SMD,4x4mm
Description
1uH 2.5A 23mΩ 4.5A ±30% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS