GSDE30152R2M2AH
Extended
Manufacturer
ABC
MFR.Part #
GSDE30152R2M2AH
JLCPCB Part #
C2928270
Package
SMD,3x3mm
Description
1.6A 1.6A 2.2uH 60mΩ ±20% SMD,3x3mm Power Inductors ROHS