ESN3015100MFB
MFR.Part #
ESN3015100MFB
JLCPCB Part #
C22395450
Package
SMD,3x3mm
Description
10uH 25mΩ 720mA 770mA ±20% SMD,3x3mm Power Inductors ROHS