EHE06042R2MFB
MFR.Part #
EHE06042R2MFB
JLCPCB Part #
C49248071
Package
SMD,7.2x6.6mm
Description
10A 11A 14mΩ 2.2uH ±20% SMD,7.2x6.6mm Power Inductors ROHS