CC3225680KSB
MFR.Part #
CC3225680KSB
JLCPCB Part #
C22469121
Description
11MHz 20@2.52MHz 68uH 8.45Ω 85mA Wire-wound chip inductor ±10% 1210 Inductors (SMD) ROHS