ACC4532100K2B
Extended
Manufacturer
ABC
MFR.Part #
ACC4532100K2B
JLCPCB Part #
C22469089
Package
1812
Description
10uH 1A 20@2.52MHz 20MHz 480mΩ 700mA Wire-wound chip inductor ±10% 1812 Inductors (SMD) ROHS