ACC32256R8K2B
Extended
Manufacturer
ABC
MFR.Part #
ACC32256R8K2B
JLCPCB Part #
C22469088
Package
1210
Description
35MHz 500mA 580mΩ 6.8uH 700mA 8@7.960MHz Wire-wound chip inductor ±10% 1210 Inductors (SMD) ROHS