NSR020A0X43Z
Extended
Manufacturer
ABB
MFR.Part #
NSR020A0X43Z
JLCPCB Part #
C7321745
Package
SIP,36.8x9.1mm
Description
1 20A 4.5V~13.8V 600mV~6V 95% SIP,36.8x9.1mm DC-DC Power Modules ROHS