A781MS277M1VLAS022
MFR.Part #
A781MS277M1VLAS022
JLCPCB Part #
C3274597
Package
SMD,D10xL12.7mm
Description
-55℃~+135℃ 10mm 12.7mm 2000hrs@135℃ 22mΩ 270uF 35V 7.45A@100kHz ±20% SMD,D10xL12.7mm Hybrid Aluminum Electrolytic Capacitors ROHS