A780MS107M1JLAV030
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
A780MS107M1JLAV030
JLCPCB Part #
C3275652
Package
SMD,D10xL12.7mm
Description
-55℃~+125℃ 1.5A@100kHz 100uF 10mm 12.7mm 3000hrs@125℃ 30mΩ 63V ±20% SMD,D10xL12.7mm Hybrid Aluminum Electrolytic Capacitors ROHS