EKY-101ETD221MK25S
MFR.Part #
EKY-101ETD221MK25S
JLCPCB Part #
C920297
Package
Plugin,D12.5xL25mm
Description
-40℃~+105℃ 100V 12.5mm 220uF 25mm ±20% 插件,D12.5xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS