MD6127C46
Extended
Manufacturer
Shanghai Mingda Microelectronics
MFR.Part #
MD6127C46
JLCPCB Part #
C920525
Package
SOT-23-5
Description
-40℃~+85℃ 1 1.3uA 12V 2.5mA 4.6V Fixed Positive SOT-23-5 Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS