BKW0805UC056JGT
MFR.Part #
BKW0805UC056JGT
JLCPCB Part #
C98534
Description
1.55GHz 340mΩ 500mA 55@500MHz 56nH Wire-wound chip inductor ±5% 0805 Inductors (SMD) ROHS