NN2-24D12CN
Extended
Manufacturer
AIPULNION(Guangzhou Aipu Elec Tech)
MFR.Part #
NN2-24D12CN
JLCPCB Part #
C98467
Package
Plugin
Description
2 21.6V~26.4V 79% ±12V ±83mA 插件 DC-DC Power Modules ROHS