NN1-24S12BN
Extended
Manufacturer
AIPULNION(Guangzhou Aipu Elec Tech)
MFR.Part #
NN1-24S12BN
Description
1 12V 21.6V~26.4V 77% 83mA - DC-DC Power Modules ROHS