SFP101VF22R0TKRTR2K
Extended
- Manufacturer
- Firstohm(First Resistor & Condenser)
- MFR.Part #
- SFP101VF22R0TKRTR2K
- JLCPCB Part #
- C916058
- Package
- MELF
- Description
- -55℃~+155℃ 1W 22Ω 350V ±1% ±50ppm/℃ MELF Chip Resistor - Surface Mount ROHS