ACS780LLRTR-100B-T
Extended
Manufacturer
Allegro MicroSystems, LLC
MFR.Part #
ACS780LLRTR-100B-T
JLCPCB Part #
C97317
Package
PSOF-7
Description
-40℃~+150℃ 100A 11mA 120kHz 20mV/A 3.6us 4.5V~5.5V Support PSOF-7 Current Sensors ROHS