SMF60CA-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
SMF60CA-TP
JLCPCB Part #
C914435
Package
SOD-123FL
Description
1.8A 1uA 200W@10/1000us 60V 73.7V 96.8V Bidirectional IEC 61000-4-2 TVS SOD-123FL ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS