SMF36A-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
SMF36A-TP
JLCPCB Part #
C914430
Package
SOD-123FL
Description
-65℃~+175℃ 1uA 200W 3.4A 36V 40V 58.1V TVS Unidirectional SOD-123FL ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS