SMF28CA-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
SMF28CA-TP
JLCPCB Part #
C914427
Package
SOD-123FL
Description
1uA 200W 28V 31.1V 4.4A 45.4V Bidirectional IEC 61000-4-2 TVS SOD-123FL ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS