SMF20A-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
SMF20A-TP
JLCPCB Part #
C914424
Package
SOD-123FL
Description
1uA 200W@10/1000us 20V 24.5V 32.4V 6.2A IEC 61000-4-2 TVS Unidirectional SOD-123FL ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS