MBR30100CT-BP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
MBR30100CT-BP
JLCPCB Part #
C914329
Package
TO-220AB
Description
-55℃~+150℃ 1 Pair Common Cathode 100V 10uA@100V 250A 30A 850mV@15A TO-220AB Schottky Diodes ROHS