BZX584C24-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
BZX584C24-TP
JLCPCB Part #
C914308
Package
SOD-523
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 100nA@16.8V 150mW 22.8V~25.6V 24V 250Ω 70Ω SOD-523 Zener Diodes ROHS