BZT52C51S-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
BZT52C51S-TP
JLCPCB Part #
C914301
Package
SOD-323
Description
-65℃~+150℃ 1 Independent 100nA@38V 100Ω 200mW 48V~54V 51V 750Ω SOD-323 Zener Diodes ROHS