BZT52B10-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
BZT52B10-TP
JLCPCB Part #
C914282
Package
SOD-123
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 100nA 10V 150Ω 15Ω 410mW 9.8V~10.2V SOD-123 Zener Diodes ROHS